Produits
 • Telefony dla seniorów

  Telefony komórkowe, a tym bardziej smartfony kojarzą się najczęściej z młodzieżą? Tak na pewno było do niedawna, bo dzisiaj coraz więcej starszych ludzi korzysta z tych urządzeń. Zalet jest wiele, telefon pomaga w kontakcie z bliskimi, w nagłych przypadkach zaś może nawet uratować życie. Jaki jednak wybrać telefon dla seniora? Na jakie elementy koniecznie zwrócić uwagę?

  Telefon dla seniora, odmiennie niż większość popularnych modeli, powinien mieć duże i czytelne przyciski. Najlepiej jak są jednocześnie dobrze i jasno podświetlane. Z takiej klawiatury powinno się łatwo i bezproblemowo korzystać, więc istotne jest również, jak wykonane są przyciski. Można powiedzieć, że to najważniejszy czynnik, jeśli chodzi o telefon dla emeryta, ale są oczywiście kolejne warunki, o których trzeba pamiętać. Komórka dla seniora musi mieć czytelny wyświetlacz. Wszystkie wyświetlane na nim elementy powinny być dobrze widoczne. Nie musi być duży, ważniejsze, aby litery i cyfry, które się wyświetlaną nie były za małe.

  Interfejs w aparacie telefonicznym dla seniora musi być prosty i jak najbardziej intuicyjny. Na ekranie głównym nie powinny się pojawiać żadne “przeszkadzajki”, liczą się tylko najbardziej potrzebne elementy.

  Telefony dla seniora są zupełnie inne niż dla młodych ludzi, a najbardziej to widać w zakresie wyboru funkcji dodatkowych. Te, które są przydatne dla młodzieży, raczej nie będą służyć seniorom. Telefony dla seniorów muszą tak naprawdę posiadać kilka niezbędnych funkcji dodatkowych. Istotne są, co nie dziwi, różnego rodzaju połączania alarmowe. Musi to działać tak, że wciśnięcie jednego przycisku zawiadamia o ewentualnym niebezpieczeństwie nie tylko pogotowie, ale i najbliższych. Telefony dla osób starszych powinny posiadać bardzo wytrzymałą baterię. Na pewno nie może ona starczać jak w większości nowoczesnych modeli, na 1-2 dni. Musi wytrzymać przez kilka dni, ponieważ nie każdy senior będzie pamiętał, by codziennie ładować telefon. 

  Tak skonstruowany telefon będzie pomocny dla każdego seniora. Jednak zawsze zwracajmy uwagę na omówione elementy, żeby wybrany aparat telefoniczny dla seniora był rzeczywiście wsparciem, a nie udręką.

 • Harmony
 • Meilleures ventes
 • COMFORT - Téléphones...
 • CLASSIQUES -...
 • STRONG - Téléphones et...
 • SMART - Smartphones
 • Téléphones à clapet
 • Téléphones Waterproof
 • Wszystkie telefony...

  MaxCom to szeroki wybór nowoczesnych telefonów komórkowych, które spełnią oczekiwania wszystkich klientów. Znajdują się pośród nich idealne telefony komórkowe dla seniorów, z dużym wyświetlaczem i dużymi klawiszami, tanie komórki cechujące się podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a także telefony przeznaczone dla pasjonatów nowoczesnych technologii.

  W naszej ofercie znajdą Państwo tani telefon komórkowy dla każdego. Nowoczesny i niezwykle funkcjonalny smartfon dla nastolatka czy miłośnika gadżetów - elegancko zaprojektowany i wykończony, a przy tym wyposażony w dobrej jakości aparat i świetnej klasy wyświetlacz. Stylowe, niewielkich rozmiarów telefony z klapką, które przypadną do gustu niejednej kobiecie, poszukującej telefonu prostego w obsłudze i zarazem funkcjonalnego.  W sprzedaży posiadamy ponadto modele o wzmocnionej konstrukcji, którym niestraszne upadki z wysokości i wiele innych mechanicznych urazów, a także kilka telefonów przeznaczonych do użytku domowego – wyposażone w czytelne wyświetlacze i szereg dodatkowych funkcjonalności (funkcję głośnomówiącą, SMS, budzik, książkę telefoniczną itp.).

  Podstawę naszej oferty stanowią jednak telefony przeznaczone dla osób starszych. Czym według nas charakteryzuje się idealny telefon komórkowy dla seniora? Przede wszystkim jest prosty w obsłudze i zaprojektowany w taki sposób, by jego użytkowanie było maksymalnie komfortowe. Sprzyjają temu duże, podświetlane klawisze oraz odpowiednich rozmiarów, przejrzysty wyświetlacz. Konieczne są również dodatkowe funkcje i udogodnienia – głośne dzwonki, duża czcionka i proste menu, funkcja wypowiadania wybranego numeru oraz mocna bateria, umożliwiające długie godziny funkcjonowania bez konieczności ładowania.  

  By zapoznać się z naszą aktualną ofertą telefonów komórkowych, zachęcamy do gruntownego przejrzenia interesującej Państwa kategorii produktowej. Jesteśmy przekonani, że zaproponowany przez nas podział ułatwi szybkie i bezproblemowe znalezienie telefonu, który będzie spełniał wszystkie oczekiwania.

 • Téléphones de bureau...
 • Telefony stacjonarne

  Rynek telefonów zdominowała technologia GSM. Jednak wciąż w wielu sytuacjach telefony stacjonarne są niezastąpione. W ofercie Maxcom znajdują się zarówno proste, jak i bardzo zaawansowane modele wyposażone w liczne funkcje. Wybierając telefon stacjonarny warto zwrócić uwagę, w jakiej sytuacji będzie nam służyć dane urządzenie.

  Takie urządzenie najlepiej sprawdza się jako telefon do biura. Modele wyposażone w wyświetlacz i dużą klawiaturę pozwalają uniknąć pomyłki podczas wybierania numeru. Klasyczny telefon biurowy to także swoboda prowadzenia długich rozmów bez obawy o rozładowanie się urządzenia. Z tych powodów telefon do pracy w wersji stacjonarnej doskonale służy w firmie, gdzie wykonuje się dużą ilość połączeń.

  Jest to także idealne rozwiązanie dla osób starszych. Telefon stacjonarny dla seniora jest wygodny nawet jeśli występuje problem ze słabym wzrokiem. Przejrzysty wyświetlacz i duże klawisze pozwolą bez trudu skontaktować się z najbliższymi. Marka Maxcom stworzyła też dedykowany dla tej grupy osób telefon stacjonarny z przyciskiem alarmowym SOS, dzięki któremu telefon automatycznie dzwoni do zdefiniowanego numeru.

  Telefony stacjonarne możemy podzielić na dwie grupy: telefony przewodowe i telefony bezprzewodowe. Pierwsze z nich podłączane są do gniazdka linii telefonicznej. Nie wymagają podłączania do sieci elektrycznej, co przekłada się na oszczędność prądu. Znajdują zastosowanie głównie w biurach i recepcjach. Z kolei telefony bezprzewodowe złożone z bazy i słuchawki oferują mobilność, dzięki czemu chętnie wybierane są także do domu.

  Ponadto, poszczególne modele różnią się dodatkowymi funkcjami. Przydatne funkcje telefonów stacjonarnych to między innymi: książka telefoniczna, identyfikacja numeru dzwoniącego, funkcja głośnomówiąca, powtarzanie ostatnio wybranego numeru, wyciszanie mikrofonu z muzyką w tle, możliwość zalogowania do innych słuchawek itd. Niektóre z nich są bardzo nowoczesne i zapewniają wysoki komfort użytkowania. Zapraszamy do poznania specyfikacji tak, aby wybór danego modelu był łatwiejszy.

 • Talkies-Wakies
 • Fitgo
 • Maxton - Haut-parleurs...
 • ACC Plus Accessoires

COMFORT - Téléphones ergonomiques avec clavier traditionnel

CLASSIQUES - Téléphones classiques avec clavier traditionnel

STRONG - Téléphones et Smartphones durcis Waterproof

Téléphones de bureau avec carte SIM

Telefony stacjonarne

Maxton - Haut-parleurs Bluetooth

Trwa ładowanie